logo logo
netive netive netive
OFERTA1. POZYCJONOWANIE STRON WWW (webpositioning, seo)

Celem istnienia Państwa firmy w światowej sieci WWW jest zwiększenie znajomości marki, a co za tym idzie, ilości odwiedzin samej witryny. Aby to osiągnąć nie wystarczy tylko samo stworzenie atrakcyjnego graficznie serwisu o dobrej i ciekawej zawartości. Równie ważnym krokiem jest rozreklamowanie go w sieci www tak, aby jak największa liczba internautów mogła do niego dotrzeć, w jak najprostszy sposób. Ważne jest jednak, aby była to jak największa liczba klientów zainteresowanych Państwa produktami, a nie "sucha", bezużyteczna liczba odwiedzin.

Najbardziej skuteczną metodą promocji serwisów internetowych jest ich optymalizacja pod kątem mechanizmów wyszukiwawczych (seo) oraz pozycjonowanie (web positioning) w wyszukiwarkach. Te działania zapewnią stała promocję strony internetowej i ,przez zwiększenie szans na jej odnalezienie, generowanie większego ruchu przez zainteresowanych.

Dzięki badaniom przeprowadzonym wśród użytkowników sieci Internet przez firmy zajmujące się monitoringiem sieci widomo jest, że:

  • Wyszukiwarki są najczęściej używanym narzędziem do szukania witryn w Internecie. W ten sposób odnajdowanych jest ok. 70% wśród nowych, oraz ponad 80% wśród istniejących w sieci serwisów www (Forrester Research, 2002).
  • Wyszukiwarki są drugim, po poczcie e-mail, najczęściej wykorzystywanym narzędziem sieci Internet (eMarketer, 2002).
  • Dziennie zliczanych jest ponad 300 milionów odwołań do wyszukiwarek lub katalogów WWW (Jupitermedia, 2002).
  • Potencjalny klient jest ponad 5 razy bardziej przekonany do zakupu on-line, jeśli znalazł go poprzez wyszukiwarkę (NDP Group, 2001).

Z powyższych informacji wynika, iż pozycjonowanie stron www (czego bardzo ważnym procesem/elementem jest ich optymalizacja - seo - search engine optimization) staje się kluczowym czynnikiem sukcesu działań marketingowych w sieci www (i nie tylko!). Pozycjonowanie i SEO jest znacznie tańsze od innych form promocji (nie tylko w Internecie). O wiele łatwiej jest również ocenić jego skuteczność.

Proces pozycjonowania serwisów www jest procesem trudnym i czasochłonnym. Seo wymaga znajomości algorytmów mechanizmów wyszukiwawczych (a te stale się zmieniają), przemyślanej ingerencji i optymalizacji struktury serwisu, oraz znajomości zachowania samych Internautów.
Ponieważ mamy w tej dziedzienie doświadczenie oferujemy Państwu swoje usługi w zakresie pozycjonowania i seo.
Nie obiecujemy przy tym, jak wiele innych firm na rynku, pierwszego miejsca w wybranych wyszukiwarkach dla kilku wybranych fraz (w końcu ile serwisów jednocześnie może znaleźć się na wskazanym pierwszym miejscu?).
W zamian za to dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać rzeczywisty i długotrwały wynik pozycjonowania - przez co zwiększenie ruchu na serwisie przez zainteresowanych tematem Internautów.
Uzyskujemy to nie tylko poprzez odpowiednie pozycjonowanie i optymalizację strony, ale również przez staranny i trafny dobór słów i fraz kluczowych, po których tylko zainteresowane osoby będą trafiać na Państwa stronę.

Stale nadzorujemy i ulepszamy / umacniamy też uzyskane w procesie pozycjonowania wyniki (pamiętając o tym, iż Państwa konkurencja "nie śpi").

...więcej o pozycjonowaniu i seo

2. PROJEKTOWANIE STRON WWW (webdesign)

Internet to bezcenne źródło informacji, narzędzie komunikacji i wymiany danych między ludźmi. Jest także niezwykle skutecznym i wciąż zyskującym na znaczeniu narzędziem marketingowym. Coraz więcej firm przekonuje się o korzyściach jakie niesie ze sobą ,niezbędne już w obecnych czasach, utrzymywanie profesjonalnie wykonanej strony internetowej.

Promowanie firmy poprzez strony www pozwala zaprezentować swoją ofertę znacznie szerszej liczbie odbiorców, wykraczając poza granice państwowe. Pozwala także przybliżyć potencjalnemu klientowi samą firmę - jej strukturę, politykę, kulturę organizacyjną, produkty... Znacznie wpływa to na znajomość marki, a co za tym idzie - pomaga generować większe zyski.

Projektowanie oraz wykonywanie stron internetowych (webdesign) jest jedną z oferowanych przez naszą firmę usług. Pragniemy pomóc Państwu przystosować się do funkcjonowania we współczesnym, wciąż rozwijającym się otoczeniu, poprzez funkcjonalne rozwiązania, dostosowane do potrzeb Państwa oraz samych klientów. Projektowanie stron www traktujemy poważnie. Staramy się, aby każdy projekt strony miał swój własny "charakter".

...więcej o webdesign

2.1. SKLEP INTERNETOWY

Jeśli potrzebują Państwo oryginalnego (nie tylko pod względem grafiki, ale głównie rozwiązań funkcjonalnych i użyteczności) sklepu www to trafili Państwo w odpowiednie miejsce.

Nasze doświadczenie w tym temacie nie dotyczy tylko użycia i wdrożeń gotowych i ogólnie dostępnych na rynku narzędzi e-commerce. Wielokrotnie pracowaliśmy nad autorskimi rozwiązaniami sklepów internetowych dedykowanych specjalnym wymaganiom naszych klientów. Mamy doświadczenie i wiedzę jak zaprojektować sklep www, aby sprostać unikalnym potrzebom Państwa marki, kategorii, branży oraz (oczywiście) wymaganiom Państwa klientów.

2.2.APLIKACJE BAZODANOWE

Aplikacje bazodanowe są podstawą działania wszelkich firm: od małych firm biurowych, przez różnej wielkości sklepy (także internetowe), aż po wielkie, wielooddziałowe korporacje.

Problemem większości przedsiębiorstw jest ogromna ilość wszelkiego rodzaju zapisków i notatek, zawierających istotne informacje. Odnalezienie interesującego nas dokumentu, wartości czy danych zajmuje przez to bardzo dużo czasu. Jest pracochłonne i nużące. Opracowane przez nas aplikacje pomogą Państwu zapanować nad ogromem informacji. Pozwolą je usystematyzować i umożliwią szybkie do nich dotarcie.

Stosowana w naszych rozwiązaniach architektura klient-serwer pozwala na dostęp do ciągle aktualizowanych danych, zapewnia bezpieczeństwo (w zależności od Państwa potrzeb), oraz łatwość archiwizowania i backupu.

Mając praktyczne doświadczenie w programowaniu baz danych oferujemy Państwu swoje usługi w tym zakresie. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo stosunkowo prostej jednostanowiskowej, czy rozbudowanej wielostanowiskowej aplikacji, możemy ją zaprojektować i wykonać zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Konkretne rozwiązania systemowe są dostosowane do konkretnego zlecenia, jego zapotrzebowań. Ustalane są indywidualnie, podobnie jak termin realizacji projektu.

3. E-MARKETING (promocja i reklama w Internecie) oraz E-COMMERCE (handel elektroniczny)

Analizując wszystkie powyżej wymienione punkty oferty pragniemy zaproponować Państwu swoje usługi w zakresie opracowania oraz nadzorowania strategii i reklamy Państwa firmy w Internecie (sem, emarketing oraz e-commerce).

Analizując potrzeby i oczekiwania Klienta opracujemy dokładny plan rozwoju firmy / marki w sieci: od projektu i wykonania serwisu www, przez pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach, jej promocję w wybranych katalogach, sem i linki sponsorowane, mailing i bannery reklamowe, zasady dotarcia do klientów, sprzedaż oraz monetyzację strony www. Jasno sformułowane i przemyślane działania doprowadzą do uzyskania z góry zamierzonego efektu - zwiększenia świadomości marki i/oraz przychodów Państwa firmy.

Dobrze rozumiemy mechanizmy oraz zasady działania reklamy oraz sprzedaży w Internecie. Potrafimy zainteresować, dotrzeć do grupy docelowej Klienta. Dlatego z wielką przyjemnością i oddaniem zajmiemy się marketingiem Państwa firmy w sieci (a także poza nią).

4. USŁUGI GRAFICZNE

Wykonanie każdej strony internetowej, bannera reklamowego, logo, czy prezentacji multimedialnej poprzedza projekt graficzny. Im bardziej atrakcyjny, tym częściej reklamowany produkt jest zapamiętywany. Dlatego dbamy o to, by proponowany przez nas projekt graficzny był niepowtarzalny i jednoznacznie identyfikowany z Państwa działalnością. Umożliwia to współpraca z doświadczonymi i cenionymi przez wiele firm grafikami.

Oferujemy Państwu następujące rozwiązania graficzne:

4.1. BANNERY REKLAMOWE

Umieszczanie bannerów reklamowych na stronach www (bezpośrednio lub przez systemy adserwerowe) należy do najbardziej rozpowszechnionych działań e-marketingowych. Najczęściej zamieszczane są na witrynach wszelkiego rodzaju portali i wortali internetowych, choć często możemy je spotkać na stronach osób prywatnych.

4.2. IDENTYFIKACJA GRAFICZNA

Każda rozwijająca się firma potrzebuje własnego znaku - logo, dzięki któremu będzie jednoznacznie identyfikowana przez swoich klientów. Poprzez umieszczanie swego logo na różnego rodzaju produktach rozpowszechniana jest marka firmy, która staje się wtedy lepiej znana i ceniona.

Proponujemy swoje usługi nie tylko w zakresie projektowania logo, ale również pełnej identyfikacji graficznej dla Państwa firmy: wizytówek, kopert, zaproszeń, plakatów i wielu innych, w zależności od Państwa potrzeb.

4.3. PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

W obecnych czasach firmy coraz częściej sięgają po to narzędzie reklamy. Można powiedzieć, że w dużym stopniu zastępuje ono tradycyjną reklamę telewizyjną dając równie duże możliwości przy zachowaniu o wiele niższych kosztów. Wykorzystując najnowsze technologie multimedialne oferujemy Państwu wykonanie prezentacji multimedialnych, które mogą Państwo wykorzystywać w wybrany przez siebie sposób (zamieszczając je bezpośrednio w sieci, na płytach CD, jako reklama TV, itp.).
O FIRMIE
OFERTA
PROJEKTY
KONTAKT


Copyright © 2001-2012 netive